• 1
  • 2

O firmie

Chemipack - producent chemii samochodowej

Producent chemii samochodowej 

Chemipack Sp. z o.o.  to dynamicznie rozwijający się producent chemii samochodowej wykorzystujący innowacyjne technologie produkcji. Nowo zakupiony park maszynowy w 2012 roku to najnowocześniejsze technologie dostępne na rynku gwarantujące produkty najwyższej jakości.

Producent chemii samochodowej jest wiarygodnym partnerem wytwarzającym produkty w szczególności pod OBCĄ MARKĄ (Jeronimo Martins Polska, StatOil, Topaz, Piotr i Paweł, Inter Cars, Carrefour, 4Team i wiele innych) dla branży motoryzacyjnej oraz domu poprzez ciągłe udoskonalanie jakości wyrobów oraz dbanie o ochronę środowiska. Priorytetem dla nas jest zapewnienie Państwu obsługi na najwyższym poziomie. 

Jesteśmy firmą ukierunkowaną na rozwój, elastyczną i otwartą na propozycje współpracy.

Oferujemy pomoc i wsparcie w tworzeniu innowacyjnych produktów, które pomogą wzmocnić strategie marketingowe naszych partnerów handlowych poprzez rozwój gamy ich produktów.

Trzon firmy to doświadczona kadra managerska i wyspecjalizowani pracownicy których nadrzędnym celem jest profesjonalna obsługa naszych Partnerów. Daje to Państwu gwarancję stabilnej i konkurencyjnej współpracy z naszą firmą oraz najwyższą jakość produktów.

Producent chemii samochodowej zachęca do zapoznania się z ofertą oraz innowacyjną technologią firmy.